Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Учням Залужанського ліцею провели екскурсію по Тернопільському коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою

У Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою завітали учні Залужанського ліцею.
Ліцеїсти зустрілися за круглим столом з начальником коледжу полковником Вадимом Ластовицьким, котрий розповів гостям про режим і розпорядок тижня курсантів. Як тренуються курсанти з військово-фізичної підготовки, які вишколи проходять. А також довів інформацію про спеціальності які є у навчальному закладі, та наголосив на нових професіях які відкрилися цього навчального року, а саме: «Оператор дистанційно керованих апаратів» та «Майстер з монтажу та обслуговування систем відновлювальної енергетики».
Гості мали змогу побачити лабораторію безпілотних літальних апаратів, та випробувати симулятори на яких навчаються курсанти коледжу.
Ліцеїсти також відвідали клас відновлювальної енергетики. Та зрозуміли, що ця професія набуває популярності, і що вона підходить як і для хлопців, так і для дівчат.
Незабутні враження отримали учні від виставки зброї. Мали змогу відчути на собі вагу бронежилету та потримати у раках гвинтівки різного типу.
Подібні ознайомчі екскурсійні заходи не тільки сприяють зміцненню знайомства. Дружня атмосфера, цікаві розповіді про життя курсантів коледжу, обговорення різних питань під час спільних прогулянок, можливість розказати про перспективи навчання в коледжі, поділитися досвідом і ідеями, – все це допоможе юним гостям мати більш ширше уявлення про військову службу.
Тож, дякуємо учням та вчителям Залужанського ліцею за те, що завітали до нас!
Запрошуємо на навчання і крокуємо разом до спільної мети – перемоги!

Мітки: , ,

Джерело | TeNews

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська