Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Унікальну виставку про окуповану спадщину півдня України презентують у Тернополі

У Тернополі 2 лютого презентують проєкт “Окупована спадщина півдня України: кам’яні вишиванки Нової Каховки”. Виставка розповідає про молоде українське місто, його унікальну спадщину, яскравих художників та архітекторів Академії архітектури.

Створений проєкт у березні 2022 року Новокаховським товариством охорони культурної спадщини та Бюро спадщини м. Львова.

«Понад 700 днів Нова Каховка окупована ворогом, з перших годин повномасштабної війни росії проти України. Мандрівна виставка побувала у багатьох містах України та закордоном, роповідаючи про боротьбу за нашу ідентичність через мистецтво і збереження спадщини», – зазначили організатори. 

Під час відкритя відбудеться майстер-клас з різьблення по сирому тиньку – техніка художника монументаліста Григорія Довженка, що належав до школи бойчукістів. Ініціативу проведе кураторка проєкту, архітекторка Тетяна Євсеєва та реставраторка творів мистецтва з каменю, викладачка ЛДКДУМ ім Труша Мамчур Ольга.

Відкритя проєкту, лекція та майстер-клас з “кам’яної вишиванки” відбудуться 2 лютого о 12:00 годині у приміщені Музею національно-визвольної боротьби Тернопільщини.

Триватиме виставка до 16 лютого.

Для гарантованої участі у майстеркласі потрібно зареєструватись за посиланням ТУТ. 

Проєкт відбувається за підтримки Департаменту культури Тернопольської обласної військової адміністрації, Херсонської обласної військової адміністрації, Новокаховської міської військової адміністрації.


Джерело | Тернополяни

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська