Університет привітав своїх студентів із перемогою на чемпіонаті з більярду

Відбувся Чемпіонат України серед студентів з більярдного спорту.

У змаганнях взяли участь 22 спортсмени, що представляли 8 закладів вищої освіти з чотирьох регіонів України, – повідомляють на сайті комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Снукер – різновид більярду, що відрізняється не тільки складністю техніки, а й необхідністю «шахового» мислення при грі та великої кількості уваги і концентрації. Всі учасники змагань гідно проявили свої вміння та витримку, демонструючи відмінне тактичне і стратегічне мислення. В особистому заліку чемпіонкою серед жінок стала Жигайлова Любов (Національний університет фізичного виховання і спорту України), друге місце посіла Малахова Юлія (Тернопільський Національний економічний університет), третє – Яцюк Богдана (Хмельницький Національний університет) та Перетятько Ангеліна (Національний університет фізичного виховання і спорту України).

В особистому заліку серед чоловіків чемпіоном став Пацура Віталій (Національний університет фізичного виховання і спорту України), друге місце у Волошко Романа (Національний авіаційний університет), третє розділили між собою Скворцов В’ячеслав (Національний університет фізичного виховання і спорту України) та Петрушко Михайло (Тернопільський Національний педагогічний університет).

Докладніше за посиланням http://sportmon.org/final-chempionatu-ukrayini-z-bilyardnogo-sportu-sered-studentiv-vidbuvsya-u-kiyevi/

“Вітаємо команду Тернопільського національного економічного університету з більярдного спорту з черговим досягненням – ІІ місце в командному заліку Чемпіонату України серед студентів (жінки) з більярдного спорту «Снукер» та ІІІ місце в командному заліку Чемпіонату України серед студентів (жінки) з більярдного спорту «Вільна піраміда», – таким повідомленням привітали на сайті ТНЕУ своїх студентів, продемонструвавши дипломи з чемпіонату.

Підсумовуючи зіграні ігри, призові місця серед регіонів розподілилися наступним чином: перше місце за господарями чемпіонату – командою міста Києва, друге місце посіла команда Тернопільської області, третє – команда Житомирської області.

Фото з сайту комітету.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська