Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Уряд продовжив термін подання документів для призначення грошової виплати до Дня Незалежності

До Дня Незалежності України держава надає разову грошову виплату військовим, які відзначились, боронячи власну країну. Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики.
Проте, через війну, документи про Захисників та Захисниць, які статус УБД отримали у серпні, а посвідчення – у жовтні 2023 р., військові частини не встигли подати до Пенсійного фонду, для призначення виплати, у визначений термін.
Самостійно подати документи для отримання виплати військовослужбовці також не мали можливості, оскільки знаходились на виконанні бойових завдань.
Щоб вирішити цю проблему і забезпечити виплату грошової допомоги усім військовим, які мають на неї право, Мінсоцполітики розробило постанову, яку ухвалив Уряд. Відповідно до внесених змін, військові частини або окремі військовослужбовці, які не встигли подати заяви для призначення грошової виплати до Дня Незалежності, зможуть це зробити до 10 грудня 2023 р.

Джерело | Міністерство соціальної політики

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська