В Бережанах лісники незаконно вирубали 6267 дерев: завдана шкода – 57 млн грн

За даними “Тернополян” на Бережанщині лісники допустили самовільну вирубку 6267 дерев – загальна шкда довкіллю становить – 57 млн грн.

Майже 57 млн грн шкоди при порубці дерев на Тернопільщині –  повідомили про підозру головному лісничому та директору держпідприємства.

Під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури  повідомлено про підозри головному лісничому та директору одного з державних лісопідприємств на Тернопільщині у вчиненні службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, головний лісничий безпідставно вніс до лісорубних квитків дані про можливість проведення 41 рубки рідколісся, а директор видав лісорубні квитки на ці роботи.

Внаслідок незаконного знищення 6267 дерев різних порід довкіллю завдано шкоди на майже 57 млн грн.

Розслідування здійснюють слідчі ТУДБР, розташованого у місті Львові.


Мітки: ,

Джерело | Тернополяни

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська