Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

В Бережанах на Тернопільщині презентували прект до дня народження Іоана Пфістера

Державний історико-культурний заповідник у м. Бережани презентував проєкт “PFISTER ART”: Бережанська спадщина”, присвячений 450-літтю з дня народження Іоана Пфістера. Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

У рамках проєкту організовано та проведено такі заходи:

– Презентація книги Богдана Тихого “Бережани місто пам’яток. Центр мистецької традиції”;
– Міжнародна наукова конференція “Мистецька спадщина Іоана Пфістера: міжкультурний діалог”;
– Презентація туристичного маршруту “Мистецька спадщина Іоана Пфістера на Бережанщині”;
– Оновлено музейну експозицію у західному корпусі комплексу замку Синявських “Спадщина скульптора Іоана Пфістера у Бережанському замку”.

В.о. директора ДІАЗ у місті Бережани Ірина Мигович розповіла, що проєкт спрямований на збереження культурної спадщини, історичної пам’яті та важливості передачі їх майбутнім поколінням.

Директор департаменту культури та туризму Тернопільської ОВА Світлана Байталюк привітала учасників проєкту із успіхом та відзначила велич мистецьких робіт Іоана Пфістера.

В.о. директора ДІАЗ у місті Бережани Ірина Мигович подякувала усім, хто сприяв та долучався до реалізації проєкту “PFISTER ART: Бережанська спадщина”. Вона висловила сподівання, що це лише початок ревіталізації унікальної пам’ятки архітектури Комплексу замку Синявських.


Мітки: , ,

Джерело | Тернопільська Липа

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська