В епіцентрі коронавірусної інфекції на Тернопільщині, лікарі не мають навіть парацетамолу

Сьогодні, у місті Монастириська, а саме в Монастириському районі, що на Тернопільщині, зафіксовано 35 осіб, хворих на коронавірус, серед них – 21 медик. 

Попри епіцентр захворювання та масову кількість заражених медиків, до сьогодні в районну лікарню не доправили жодного теста , жодної маски, жодного захисного костюма по державній лінії. Більше того, медики не мають елементарного – парацетамолу.

“Офіційно від керівництва оперативного штабу На 18.00 год в Монастириському районі інфікованих коронавірусом – 35 осіб: м.Монастириська – 19, с.Швейків – 7, с.Ковалівка – 4 (1 летальний), с.Горішня Слобідка – 2, с.Бертники – 2, с. Долішня слобідка – 1 В їх числі 7 лікарів, 9 медсестер, 5 мол.медсестер, 2 держслужбовці, 1 священик, 1 завдитсадком, 1 дитина. Всього протестовано в районі 176 осіб, з них 150 медперсоналу. В Тернопільській міській інфекційній лікарні перебуває 4 наших інфікованих, в районній лікарні госпіталізовано 6, інші на самоізоляції. Впродовж дня в районну лікарню поступив 1 новий реанімобіль від обласного управління охорони здоров”я. Районному оперативному штабові вдалося придбати 45 захисних костюмів для медперсоналу, а також 10 костюмів передали з Козівської районної лікарні. Плюс 2 комбінезони. Домовились про новий апарат штучної вентиляції легень. Волонтери достатньо забезпечили лікарню масками. Є 6 кисневих балонів. Бракує тестів (тести є на імуноглубулін, необхідні ПЛР тести), пробірок для продовження відбору зразків у всіх контактних. Відсутні противірусні ліки (Таміфлю, Сельтивір), жаропонижуючі (Парацитамол), антибіотики широкого спектру дії 4-го покоління, – написав Павло Дронь”.


Мітки: , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська