Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

В громаді на Тернопільщині хочуть відреставрувати руїни костелу та палацу ХVІІ-ХІХ століття

У Тернопільській області планують відреставрувати руїни костелу та палацу ХVІІ-ХІХ століття в селі Нирків. 

Сталося це завдяки тому, що сьогодні, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон взяв участь у підписанні Меморандуму про співпрацю щодо збереження, відновлення (реставрації) руїн костелу та палацу ХVІІ-ХІХ ст. в с. Нирків Тернопільської області.

14 травня 2024 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з меценатами та представниками Благодійної організації «Благодійний фонд родини Джуринських» – Віталієм, Олександром та Олегом Джуринськими.

У зустрічі також взяли участь архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон та представник юридичного відділу Православної Церкви України Мар’ян Мартинюк.

З благословіння Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія сторони підписали Меморандум про співпрацю щодо збереження, відновлення (реставрації) руїн костелу та палацу ХVІІ-ХІХ ст. в с. Нирків Тернопільської області.


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська