В громаді на Тернопільщині відкрили дошки пам’яті ще трьом Героям

У Нападівській філії Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулось відкриття та освячення меморіальних дошок, банерів на честь полеглих у російсько-українській війні бійців, які були випускниками цього навчального закладу.

 “Встановленням меморіальних плит на фасаді навчального закладу вшанували пам’ять випускників: Василя Іванчука, Руслана Чернія  та Олександра Воронюка, які загинули у боях за вільну,незалежну Україну . На жаль, це не перші втрати серед своїх випускників та односельчан. Раніше на цьому місці вже були встановлені меморіальні дошки в пам’ять про загиблих Воїнів – Віталія Собка, Романа Смосюка та Максима Кюза”, – кажуть у громаді.

Пам’ять захисників України прийшли вшанувати рідні, близькі, друзі, представники влади, духовенство, військові, громадськість, працівники закладу освіти та учні.

Всі присутні на заході змогли вшанувати пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних дошок та банерів.

Пам’ятайте, лише об’єднавшись та підтримуючи наших Захисників, наша Перемога настане якнайшвидше, і тоді нам не доведеться зустрічати навколішки наших молодих земляків та оплакувати такі молоді життя, які назавжди відійшли у вічність! Вічна пам’ять та шана нашим загиблим Воїнам! Слава Україні! Героям слава”, – говорять у громаді.


Мітки: , ,

Джерело | Сорока

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська