В Іванівській громаді надавали безкоштовні стоматологічні послуги

150 мешканців Іванівської ОТГ з населених пунктів Ілавче, Іванівка та Сороцьке  на базі центру медико-санітарного реабілітації в селі Ілавче впродовж двох тижнів мали нагоду отримати стоматологічні послуги, які надавали медики з Німеччини.

За сприяння та співпраці Humanitäre Hilfe Bielefeld  (Гуманітарна допомога міста Білефельд) та Благодійної організації «Фонд Благодійність» стоматолог Янсен Якоб із своїм колективом (два зубних техніки та три медичні сестри) безкоштовно працювали з пацієнтами, здійснюючи лікування та зубопротезування, – повідомили на сайті Іванівської ОТГ. У цій акції також взяли участь інтерни Тернопільського національного медичного університету ім.І.Я. Горбачевського.

Послуги отримали ті  мешканці громади, які перебувають у складних життєвих обставинах і не мають можливості  оплатити за них з власного бюджету. 

Фото з сайту Іванівської ОТГ.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська