В Мельнице-Подільській ОТГ налагоджуватимуть роботу добровільних пожежних команд

Мельнице-Подільській  громаді пропонують допомогу в налагодженні роботи добровільних пожежних команд, навчання рятувальників – членів цих команд, на базі навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення обласного Управління ДСНС України та навчальний візит до Польщі.

У поїздці візьмуть участь представники ОТГ та Державної служби з надзвичайних ситуацій аби опанувати сучасні європейські стандарти щодо організації заходів цивільного захисту в громадах. Таку форму співпраці обговорили координатор проекту «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України – Фаза2»  Марек Ковальські та  голова Мельнице -Подільської ОТГ Володимир Боднарчук.

Проект фінансується програмою U-LEAD з Європою і триватиме з березня по червень 2020 року. Донори – Європейський Союз, зокрема Данія, Естонія, Німеччина, Польща та Швеція, а його мета – розширення прав, можливостей та спроможностей ключових суб’єктів самоврядування на національному, регіональному та місцевому рівнях в умовах децентралізації, – про це повідомляють на сайті Мельнице-Подільської ОТГ.

Фото з сайту ОТГ.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська