В обласному центрі відкрили реєстрацію на участь в конкурсі «Я там, де є благословення»

3-5 квітня в Тернополі відбудеться Міжнародний міжконфесійний фестиваль – конкурс духовної пісні та камерної музики «Я там, де є благословення».

До участі запрошують колективи і виконавців різних християнських конфесій з регіонів України та зарубіжжя.

Конкурсні прослуховування учасників фестивалю проходитимуть в Українському домі (бульвар Т. Шевченка, 27), обласній філармонії (вул. Князя Острозького, 11) та Церкві Матері Божої Неустанної Помочі (бульвар Д. Галицького, 16). Учасники конкурсної програми оцінюються у двох окремих категоріях: професіонали та аматори. До категорії професіоналів відносяться професійні хорові колективи, професійні вокальні групи, ансамблі, камерні оркестри, а також колективи спеціалізованих музичних вищих та середніх учбових закладів, професійні соло-співаки. До категорії аматорів відносяться усі інші хорові, вокальні колективи, музичні колективи та окремі виконавці, – повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

Конкурсні виступи проводяться у чотирьох номінаціях (окремо професійні та самодіяльні):

– церковні та світські хорові колективи;

– малі вокальні форми та вокальні ансамблі;

– соло-вокалісти

Для участі у фестивалі-конкурсі необхідно до 25 березня 2020 року надіслати заповнений реєстраційний лист та зазначені у Положенні документи в Управління культури і мистецтв за адресою: 46001, бульв. Т. Шевченка, 1, м. Тернопіль, або на електронну пошту kultura_mr.ter@ ukr.net (тел. 098 5485731 Кармазин Василь Петрович).

Після надання відповідних документів учасники отримують офіційне запрошення від Оргкомітету фестивалю-конкурсу.

Фото –  сайт ТМР.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська