В області є два заклади на 100 ліжок, де можуть розмістити хворих на коронавірус

Триває сесія Тернопільської обласної ради, на якій вносять зміни до обласного бюджету на 2020 рік у частині виділення коштів на придбання індивідуальних засобів захисту медичних працівників і медичного обладнання, необхідних для роботи в умовах загрози появи коронавірусу COVID- 19  у Тернопільській області, йдеться на сайті Тернопільської обласної ради.

http://te-rada.org/list/?type=view&id=12845

Про ситуацію в краї в умовах загрози появи коронавірусу COVID- 19 та готовність області до таких ризиків, про затверджений план епідеміологічних заходів, потреби коштів та обладнання, засобів захисту, про роботу щодо  запобігання поширення хвороби інформував колег начальник управління охорони здоров’я, депутат облради Володимир Богайчук.

“Зарає є два лікувальних заклади на 100 ліжок, де ми можемо розмістити хворих на коронавірус. Також є резеврні медичні заклади. Медичні установи краю забезпечені індивідуальними масками, а це 230 тис. штук, маємо два апарати для вентиляції легень, 20 анапарів штучного дихання”, – зазаначив Володимир Богайчук.

Також Володимир Богайчук зазаначив, що для протидії коронавірусу в області необхідно близько 15 млн.грн.

 


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська