В одній з громад на Тернопільщині у травні влада анонсує відкриття нової амбулаторії

Новобудова Ілавченської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що в Теребовлянському районі майже готова до роботи.

За інформацією голови Іванівської ОТГ Руслана Шафрановича, в амбулаторії повністю завершені всі внутрішні та зовнішні будівельні роботи, встановлено систему вентиляції. На об’єкт вже завезено меблі.

“Заклад буде укомплектовано необхідним обладнанням згідно табеля оснащення, медичною апаратурою, комп’ютерною технікою та всім необхідним для роботи сімейного лікаря, також буде доступ до високошвидкісного інтернету для надання телемедичних послуг. Крім того, сімейний лікар забезпечений службовим автомобілем, на якому він зможе здійснювати виїзди в усі населені пункти, мешканців яких обслуговуватиме Ілавченська амбулаторія. Аби тут почали приймати пацієнтів, необхідно ще перевстановити бруківку на подвір’ї та підключити новий об’єкт до комунікацій”, – повідомляє Теребовлянська райдержадміністрація.

Відкриття амбулаторії планують на травень 2020 року.

Нагадаємо, в районі аналогічні амбулаторії будується ще у двох населених пунктах – с. Ласкавці та с. Долина. Це села Теребовлянської ОТГ. Там будівництво також на завершенні.  В цих амбулаторіях передбачено житло для лікарів.

Фото з сайту Тернопільської ОДА.


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська