В одній з ОТГ на Тернопільщині розпочався прийом проектів громадських ініціатив

У Микулинецькій громаді, що в Теребовлянському районі, стартував прийом проектів громадських ініціатив.

Проекти подаються у рамках програми “Громадський бюджет Микулинецької ОТГ”,  реалізація яких відбуватиметься у 2021 році.

Нагадаємо, що громадський бюджет – це унікальна можливість для громади створювати власні ініціативи покращення свого міста, містечка, селища за місцеві бюджетні кошти.

“Маєте соціально-важливі ідеї? Місцева влада готова їх реалізувати! Збирайте однодумців, створюйте власні проекти та беріть участь в програмі “Громадський бюджет 2021″. Новий дитячий майданчик, простір для відпочинку молоді, квітучий сквер чи велопарковка? Вирішувати саме Вам”, – йдеться у повідомленні Микулинецької громади.

Впродовж серпня кожен житель громади, якому виповнилось 16 років, зможе подати свій проект через електронну платформу «Громадський проект Микулинецької ОТГ». Платформа «Громадський проект» дозволить брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: можна подати заявку on-line і відслідковувати її долю на сайті. Прийом проектів здійснюється відповідно до “Положення про громадський бюджет Микулинецької ОТГ”.

Новинкою цього року стало те, що на підтримку Громадського бюджету Микулинецької ОТГ на 2021 рік виділено 460 тис. грн

https://mykulynecka-gromada.gov.ua/

Проекти приймають до 31 серпня 2020 року.

Як повідомляла “обласТь”, ОДНА З ГРОМАД НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ ОЧОЛИЛА РЕЙТИНГ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська