Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

В одному з мікрорайонів Тернополя, посеред вулиці, помер невідомий чоловік

Інформацію про смерть чоловіка в редакцію «20 хвилин» повідомила постійна читачка Наталія.

– Біля нього ні документів, ні телефона не було. Лише таблетки корвалмент, – розповіла жінка.

Також вона надала світлину з місця події. На ній видно, що на тротуарі лежить тіло накрите спецплівкою. Місце огородили сигнальною стрічкою. На виклик приїхала поліція та швидка.

Журналісти «20 хвилин» звернулись за коментарями в Головне управління Нацполіції у Тернопільській області.

— Так, був виклик. На місці правоохоронці зʼясували, що чоловіку орієнтовно 79 років. У нього гостра серцева недостатність. Наразі тіло забрали до моргу, — каже речник Нацполіції області Сергій Крета.

Зі слів заступниці директора Центру екстреної медичної допомоги Ганни Мончак, виклик до медиків надійшов орієнтовно о 13.15.

— Швидку викликали перехожі. Зі слів людей, чоловік перейшов дорогу і впав на тротуарі. Це все відбувалося на очах у людей. Спочатку перехожі, а потім вже медики проводили реанімаційні заходи. Відновити серцеву діяльність не вдалося, — каже пані Ганна.

Також Ганна Мончак підтвердила, що при собі чоловік не мав документів, а лише пігулки. Наразі правоохоронці встановлюють особу людини, яка померла.

 


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська