В Тернопільській області облаштують 30 активних парків

На Тернопільщині реалузовують проект “Активні парки”

Його мета – зробити спортивні заняття доступними для людей та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку. Учора відбулось заняття для всіх охочих у Теребовлі. Локацією для активного дозвілля став — центральний парк міста.

Заступник голови ОДА Віктор Устенко разом з багаторазовою призеркою Чемпіонатів Європи та срібною призеркою Чемпіонату Світу з легкої атлетики – Русланою Муравською та спортсменом і громадським діячем Олександром Хомою провели тестове тренування та перевірили готовність спортивного майданчика у Теребовлі для його переоблаштування під активний парк.

«Якомога більша кількість людей має бути залучена до спорту. Розвиток мережі активних парків, які передбачені програмою президента України Володимира Зеленського, зроблять спорт доступним кожному. Радіємо, що сьогодні чимало людей долучились до нашого заняття», – зазначив Віктор Устенко.

В Тернопільській області заплановано відновлення або встановлення 30 таких локацій і обов’язковою умовою є облаштування місця з QR-кодом, аби кожен охочий міг перейти на сайт з відеоуроками різного рівня складності. Демонструють вправи на відео відомі спортсмени та медійні особистості України. Проєкт популяризує здоровий спосіб життя серед населення та дозволить кожному самостійно займатися спортом за допомогою онлайн-завдань – у будь-який день та час доби. «Я буду сюди приходити, мені дуже сподобалося. Особливо цікавими є нові вправи на турніках. А також нам детально пояснили, як правильно робити розтяжку для того, щоб краще грати футбол» – розповів теребовлянець Олександр.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська