В Тернопільській області використовуватимуть дистанційне зондування землі для аграріїв та будівельників

Можливість створення науково-виробничого кластера та підписання Меморандуму про співробітництво — ключове питання сьогоднішньої зустрічі в адміністрації із представниками Національного центру управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ).
💻Заступники голови ОДА Михайло Гапула та Володимир Важинський обговорили умови та перспективи співпраці. Організація кластера дозволить впровадити та використовувати космічні технології в інтересах економічного та соціального розвитку територіальних громад області.
✅Начальник відділу регіонального розвитку та координації (НЦУВКЗ) В’ячеслав Онисько та його помічник Віктор Іваницький назвали завдання, які будуть реалізовані завдяки роботі науково-виробничого кластера:
▪️збереження історико-культурної спадщини;
▪️створення привабливого туристичного продукту;
▪️формування позитивного іміджу регіону, якісного людського потенціалу на базі розвитку сучасних закладів освіти, науки і культури.
💡За допомогою системного отримання даних дистанційного зондування землі та даних системи координатно-навігаційного забезпечення учасники кластеру зможуть отримувати дані для розв’язання питань щодо безпеки, агропромислового виробництва, земельних відносин, природокористування, розвитку територій, будівництва та інженерних досліджень, екологічного моніторингу, моніторингу надзвичайних ситуацій.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська