В Тернопільській ОВА обговорили що робити із заборгованістю за електропостачання

Відбулося засідання обласної комісії з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії щодо питань погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги. Зокрема, розглянули звернення ТОВ «Тернопільелектропостач» приводом якого є невиконання споживачами електроенергії грошових зобов’язань.

«ТОВ „Тернопільелектропостач” докладає значних зусиль для функціонування в штатному режимі та забезпечення сталого постачання електроенергією населення всієї Тернопільської області та інших споживачів. Підприємства, що забезпечують людей енергоресурсами, мають працювати, а фахівці, що працюють в умовах війни — отримувати заробітну плату», – зазначив директор департаменту архітектури містобудування, житлово-комунального господарства та енергозбереження Володимир Харченко.

Також на засіданні обговорили шляхи розв’язання проблеми заборгованості із керівниками структурних підрозділів обласної адміністрації по кожній галузі зокрема.


Мітки: , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська