В Україні вперше на державному рівні відзначають День відповідальності людини

19 жовтня Україна вперше на державному рівні відзначає День відповідальності людини.

Свого часу відомий українець та філантроп Богдан Гаврилишин дійшов висновку, що передумовою виконання Загальної декларації прав людини, прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році, є усвідомлення та прийняття кожним членом суспільства індивідуальної відповідальності на всіх рівнях. У 2014 році професор створив змістовний та лаконічний документ – «Декларацію відповідальності людини», у 15 пунктах якої відобразив різні рівні відповідальності, які можуть стати дороговказами до більш демократичного, інклюзивного та ефективного суспільства з точки зору гуманістичних цінностей.

До Дня відповідальності людини Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Фонд Родини Богдана Гаврилишина / Bohdan Hawrylyshyn Family Foundation, Центр демократії та верховенства права і Gwara Media  вирішили створити  інтерактивний тест, що допоможе кожному перевірити свій рівень відповідальності.

Відповідальність здається нелегкою темою, але ми певні, що у формі легкого  і цікавого тесту, зможемо привернути увагу людей до важливості бути відповідальними у різних царинах свого життя.

Щоб пройти тест переходьте за посиланням ⬇️ https://gwaramedia.com/…/naskilki-vy-vidpovidalna-lyudina/


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська