Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

В університеті Тернополя проведуть благодійну зустріч з бійцем Азову

У Захiдноукраїнському нацiональному унiверситетi 30 травня вiдбудеться благодiйний захiд в пiдтримку захисникiв України.

У програмi вечора:  подкаст iз бiйцем АЗОВу – Анатолiєм Леоненком (позивний «Буйвол»), благодiйний аукцiон та ярмарок, музичний виступ українського виконавця – Романа Скорпiона.

У час повномасштабної вiйни росiї проти України ми, як нiколи, повиннi об’єднуватися та працювати заради нашої Перемоги. Тому просимо Вас пiдтримати iнiцiативу Унiверситетської ради студентiв та студентського мiстечка класичного унiверситету Тернополя й долучитися до аукцiону, надавши лоти або продукцiю для ярмарку, пiдтримавши донатами, – зазначили в унiверситетi.

Усi зiбранi кошти будуть спрямованi на закупiвлю FPV-дронiв для 3-ої окремої штурмової бригади та 105-ої окремої бригади територiальної оборони.

Ми переконанi, що спiльними зусиллями, ми допоможемо нашим звитяжним Героям, якi борються за Україну! Розраховуємо на Вашу пiдтримку! – додали в унiверситетi.

 


Мітки: ,

Джерело | Тернопіль наживо

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська