В яких громадах Тернопільщини дозволили продавати алкоголь

У 29 територіальних громадах області прийнято рішення про дозвіл на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв у торговельних мережах.

А саме: Білецька, Більче-Золотецька, Борщівська, Бучацька, Великобірківська, Великогаївська, Вешнівецька, Гримайлівська, Заводська, Залозецька, Золотниківська, Зборівська, Іване-Пустенська, Іванівська, Козівська, Козлівська, Кременецька, Купчинецька, Лопушненська, Микулинецька, Монастириська, Підволочиська, Почаївська, Скала-Подільська, Тернопільська, Товстенська, Хоростківська, Шумська.

У 17 територіальних громадах питання про дозвіл на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв у торговельних мережах планують розглянути найближчими днями.

Як повідомлялось раніше, Рада оборони області не надаватиме централізованого дозволу на продаж алкоголю на Тернопільщині. Це може зробити місцева влада в кожній окремій громаді. Рішенням РОО органи місцевого самоврядування отримали дозвіл самостійно приймати рішення щодо роботи окремих закладів та реалізації підакцизних товарів, в тому числі алкоголю. При цьому, категорично заборонено відпускати спиртні напої людям зі зброєю та у воєнізованій формі. Органи місцевого самоврядування мають посилити контроль над обліком продажу підакцизних товарів. Важливо, що кожна громада повинна приймати рішення з огляду на ситуацію на місцевості. Послаблення обмежень не повинні спричинити ризики для безпеки людей.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська