Вакцинальна кампанія у пунктах щеплень Тернопільщини добре налагоджена

Тернопільщину відвідала моніторингова група МОЗ України з метою оцінки заходів щодо реалізації Дорожньої карти з впровадження вакцини від COVID-19 і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні.
Серед учасників моніторингової групи була і представниця Центру громадського здоров’я України Ксенія Сердюк.
“Ми наразі проводимо оцінку підготовки регіонів до вакцинальної кампанії, наскільки чітко організований процес, як використовуються вакцини і як дотримуються усіх вимог. Ми вже провели 18 моніторингових візитів у різних регіонах, які плануємо закінчити до кінця цього року. Тобто ми дивимося чи правильно відбувається процеси, а потім надаємо рекомендації нашому заступнику Міністра і даємо рекомендації саме департаменту охорони здоров’я”, – каже Ксенія Сердюк.
Щодо моніторингового візиту на Тернопільщині Ксенія Сердюк наголосила, що організація вакцинальної кампанії у пунктах щеплень добре налагоджена.
“ Наразі я можу сказати, що ті пункти щеплень, які ми побачили, то все тут чітко організовано завдяки управлінню області, управлінню Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Всі лікарі дуже добре підготовлені, проводять консультації і дотримуються усіх вимог”, – додає Ксенія Сердюк.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська