Вчена-медик з Тернопільщини отримала відзнаку Всеукраїнської асоціація кардіологів

Всеукраїнська асоціація кардіологів нагородила медаллю імені Миколи Стажеска професора кафедри внутрішньої медицини №1 Тернопільського національного медичного університету Надію Ярему.

Про вручення відзнаки було оголошено під час XXI Національного конгресу кардіологів України, який відбувся в Києві в онлайн форматі.

«У рамках Національного конгресу відзначено кращих кардіологів України, яких нагородили медаллю імені М.Стражеска – одного з найвизначніших світочів в галузі кардіології, – повідомили у пресслужбі ТНМУ ім.І.Я.Горбачевського. – Серед двох професорів, нагороджених за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки – медаллю імені М.Д.Стражеска, професор кафедри внутрішньої медицини №1 Тернопільського національного медичного університету Н.Ярема».

Дякуючи за відзнаку Надія Іванівна підкреслила, що ця нагорода – це висока оцінка внеску кардіологів Тернопілля у розвиток  і вдосконалення сучасних методів діагностики, профілактики та лікування серцево-судинної патології з метою збереження і продовження життя наших співвітчизників.

 

о.р.


Джерело | ТНМУ ім.І.Я.Горбачевського

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська