Велосипедом через усю Європу: Ярема Венгринович фінішував у Тернополі

Ярема Венгринович успішно завершив свою велосипедну подорож з Брюсселю до Тернополя. На театральному майдані хлопця зустріли жителі міста та уся його сім’я.

Благодійну подорож 23-річний Ярема Венгринович розпочав у Брюсселі 28 серпня. Хлопець повинен був подолати понад 2 тисячі кілометрів шосейних, гірських і сільських доріг Бельгії, Німеччини, Чехії та інших країн Європи. Вчора, 19-ого вересня, Ярема Венгринович фінішував у Тернопіль.

«Цікаво, що ті ділянки, які мені видавалися найскладнішими, десь у горах – я подолав найлегше. Складнощі з’явилися на рівнині: дорогою із Відня до Будапешту дув сильний зустрічний вітер. Було й справді важко», – розповідає велосипедист.

Грандіозну велоподорож Ярема Венгринович організував, аби зібрати кошти на підтримку сімей, якими опікується організація СОС Дитячі Містечка Україна. Після фінішу Ярема планує поїхати на Луганщину, де мають відкрити центр для притулку родин, що втратили житло.


 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська