Велике будівництво на Тернопільщині: який стан ремонту доріг?

Дороги Тернопілля ремонтують у дві зміни, використовуючи кожну хвилину гарної погоди. Станом на сьогодні ми бачимо результати виконаних робіт.
Так, на трасі Р-24 у Лисівцях практично «з нуля» зведено 64-метровий міст через річку Серет. Проїжджу частину мосту (габарит) розширили до 8 метрів. Також влаштували 2 тротуари по 2,25 метра кожен. Міст уже відкрили для транспорту та пішоходів.
На маршруті Тернопіль – Бережани капітально відремонтували 6 штучних споруд.
На дорозі М-30 ремонтується 66,3 кілометра дорожнього покриття. Відновлюється автошлях від межі з Івано-Франківською областю до міста Тернопіль. При цьому на 17,6 км траси М-30 виконується капітальний, а на 48,7 км – поточний середній ремонт.
У 2021 році оновлюється більша частина М-19 (Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече), а саме 145 кілометрів із 212,5 км. На відремонтованих ділянках вже влаштовано фінішний шар покриття, на більшу частину дороги нанесено дорожню розмітку. Тривають також роботи з облаштування тротуарів, освітлення у населених пунктах, встановлення бар’єрного огородження.
На автошляху Н-18 (Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль) продовжується поточний ремонт. Заплановано відремонтувати 73 км дороги.
Також триває ремонт дороги Р-39 (Броди – Тернопіль). Протяжністю автошляху 40,7 км. На 11,6 км від межі зі Львівщиною до смт Залізці роботи вже завершені, а із смт Залізці до с. Ігровиця – ще тривають.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська