Велике будівництво шкіл і садочків на Тернопіллі

В Тернопільській області реалізують програму Президента України Велике будівництво, яка полягає у масштабній розбудові якісної інфраструктури України.
Це – школи та дитячі садочки, центри екстреної медичної допомоги та спортивні об’єкти, мости і дороги державного і місцевого значення.
– Наша мета – створити якісний освітній простір, доступний для всіх, безбар’єрний та інклюзивний, безпечний і сучасний, – підкреслює голова ТОДА Володимр Труш.
На Тернопільщині програма «Велике будівництво» в галузі освіти передбачає створення комфортних умов для перебування дітей та працівників у школі, досягнення максимальної ефективності використання енергоресурсів, скорочення споживання енергоносіїв, заощадження бюджетних коштів, зменшення до мінімального рівня витрат на послуги з електропостачання, покращення зовнішнього вигляду приміщень та рівня надання освітніх послуг.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська