Ветеранів АТО/ООС з Тернопільщини навчатимуть англійської та комп’ютерних технологій

У Західноукраїнському національному університеті стартує Проект «Інтенсивні курси з вивчення англійської мови та комп’ютерних інформаційних технологій (англійською мовою)» для учасників АТО/ООС Тернопільщини

Навчальний процес розпочався 3 серпня.

Його учасниками є 70 бійців АТО/ООС – мешканців міста Тернополя та Тернопільського району, міста Збаража та Збаразького району, міста Зборова та Зборівського району, а також міста Кременця та Кременецького району.

«Проект реалізується Західноукраїнським національним університетом за підтримки  Міністерства у справах ветеранів України та у співпраці з Департаментом соціального захисту населення Тернопільської ОДА й відповідними місцевими Управліннями соціального забезпечення населення згаданих вище районів Тернопільщини», – кажуть у виші.

Ця освітня  акція здійснюється передусім завдяки співпраці між ЗУНУ та громадськими організаціями учасників АТО/ООС, ветеранськими спілками з метою реадаптації до цивільного життя колишніх та діючих військових.

Після завершення навчання учасники АТО отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації, а також сертифікати про рівень володіння англійською мовою згідно з Європейськими рекомендаціями з мовної освіти.

 

о.р.


Джерело | ТНЕУ/ЗУНУ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська