Віце-прем’єр-міністр України ознайомилися з роботою релокованого виробництва на Тернопільщині

Знайомтесь, Наталя Михайлова – засновниця торгової марки «Файна фабрика Франі».
Власну справу вона започаткувала ще у далекому 2014 році. Займалась виготовленням національного українського одягу.
Торгова марка «Файна фабрика Франі» знана не тільки в Україні, а й за її межами.
До повномасштабного вторгнення пані Наталя працювала у Харкові, але у квітні в один з її магазинів вдарила ракета. Тоді підприємниця прийняла рішення перевезти виробництво на Тернопільщину.
У серпні підшукала приміщення, залишила заявку на грантову підтримку, і розпочала переїзд. Завдяки цьому вдалося не тільки зберегти, а й розвинути справу життя.
Торік пані Наталя скористалася урядовою програмою «єРобота» та отримала допомогу на розвиток власного бізнесу у розмірі 250 тис гривень. Кошти спрямувала на придбання обладнання та закупівлю сировини.
Після перемоги пані Наталя планує повернутись до Харкова, але частина бізнесу продовжить роботу на Тернопільщині.
Сьогодні начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш разом з Віце-прем’єр-міністром України – Міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Іриною Верещук ознайомилися з роботою релокованого виробництва.
Загалом в області працює 58 підприємств, переміщених з різних регіонів.
Дякуємо усім відважним та цілеспрямованим власникам бізнесу, які у цей складний час продовжують працювати та підтримувати економіку нашої країни.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська