Від Тернополя до Івано-Франківська буде нова якісна дорога

Один із головних принципів програми «Велике будівництво» – маршрутний. З’єднуємо обласні центри якісними транспортними коридорами. Один з таких – автошлях Н-18 між Тернополем та Івано-Франківськом. У межах Тернопільської області у 2021 році на ньому вже повністю влаштовано 2 шари покриття. Зараз продовжуються роботи на стороні Франківщини.
 
На першій ділянці вже провели регенерацію основи дорожнього одягу методом холодного ресайклінгу і почали укладати крупнозернистий асфальтобетон. На другій тривають підготовчі роботи: бригади ущільнюють основу проїзної частини піщано-щебеневою сумішшю.
 
У процесі ремонту на Івано-Франківщині відремонтують 26 км траси Н-18, а загалом до кінця року в області відновлять 200 км державних доріг за програмою Президента.
 
Як ми повідомляли раніше, Президент Володимир Зеленський заявив, що за планом ініційованої ним програми «Велике будівництво» у 2021 році буде відремонтовано і побудовано 4 500 км доріг державного значення і 2 000 км місцевих.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська