Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при ОДА

10 вересня  відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тернопільській облдержадміністрації. На порядку денному стояло чотири питання. Зокрема, йшлося про епізоотичну ситуацію в Україні та області щодо африканської чуми свиней (далі-АЧС) та шляхи запобігання; про хід оздоровчих заходів в господарському дворі Гліви Г.М. у с.Таурів Козівського району, про епізоотичну ситуацію в області щодо туберкульозу, лейкозу, лептоспірозу тварин. Результати досліджень та шляхи запобігання захворюванням.

Також розглянули епізоотичну ситуацію в області щодо грипу птиці,  епізоотичну ситуацію в Україні та області щодо сказу.

Комісія розглянула епізоотичну ситуацію в області, зокрема із стану проведення оздоровчих заходів щодо африканської чуми свиней у с.Таурів Козівського району.  Члени Комісії обговорили питання профілактики туберкульозу, лейкозу та лептоспірозу тварин та грипу птиці.

Багато уваги було приділено проблемі сказу тварин та питанням його профілактики, зокрема пероральній імунізації диких м’ясоїдних тварин на території області, що має розпочатись на початку 2-ї декади вересня.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська