«Долучитися до марафону можуть учні 3–11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти. Участь є добровільною та безоплатною», – пояснили у МОН.
Марафон проходитиме дистанційно на спеціальній платформі у форматі тестування за темами:
І етап — «Культура слова (лексикологія, фразеологія)»;
ІІ етап — «Граматика (синтаксис, морфологія, словотворення)»;
ІІІ етап — «Правопис (орфографія, пунктуація, фонетика, орфоепія)»;
ІV етап — «Робота з текстом».
Приєднатися до марафону можна протягом усього періоду проведення змагання. Однак завдання етапів марафону, які вже завершені відповідно до графіка, не будуть доступними для виконання.
На кожному етапі учасники відповідатимуть онлайн на питання і зможуть одразу побачити рейтинг і загальну турнірну таблицю всіх учасників у своїй категорії. У підсумку учасники отримають суму балів за результатами проходження завдань упродовж марафону. Переможцями стануть ті учасники, які набрали найбільшу кількість балів у рейтинговому порядку та посіли 1–3 місця в кожній категорії марафону. Призери отримають дипломи, решта учасників — сертифікати.
Детальніше читайте на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»
Дивіться інструкцію щодо реєстрації та виконання завдань у “ютубі”.
Марафон організовує Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Асоціації інноваційної та цифрової освіти і компанії «UBOS.tech».
Мітки: марафон з української мови, українська мова