Відомий спортсмен очолив Тернопільську міську федерацію футболу

Головою Тернопільської міської федерації футболу обрано Дмитра Андрієшина. За таке рішення 26 липня проголосували учасники позачергової конференції федерації.

Як розповіли у пресслужбі Асоціації футболу Тернопільщини, Дмитро Андрієшин – відомий тернопільському вболівальнику за виступами в тернопільській «Ниві».

У Федерації футболу Тернопільської області (попередник – Асоціації футболу Тернопільщини) очолював комітет дитячо-юнацького футболу. Згодом він працював директором ФК «Нива». Нині Дмитро Михайлович активно розвиває дитячий футбол, обіймаючи посаду виконавчого директора ДЮФК «Чемпіон».

«Дмитро Андрієшин за останні роки показав себе вправним футбольним організатором, тому можна не сумніватися, що він і його команда при підтримці АФТ виведуть футбол у м. Тернополі на якісно новий рівень», – кажуть в Асоціації футболу Тернопільщини.

 

 

о.р.


Джерело | Асоціація футболу Тернопільщини

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська