Відомий тернопільський ресторатор поділився секретом вирощування зелені (відео)

Відомий тернопільський ресторатор Михайло Гросуляк поділився секретом вирощування зелені, полуниці та суниці на унікальних грядках. 

“Хочу поділитися нашим з Тетяною досвідом вирощування зелені, клубніки, суниці на пірамідоподібних грядках. В чому перевага?

По-перше, на кожній сходинці ми вирощуємо певну культуру. Цей рік ми практично так і робили. Затягували агроволокном і в нас виходила невелика теплиця.

По-друге, дуже зручно. Нахилятися не треба до самого низу. В нас же діло не до молодості йде. І тому обробляти дуже зручно.

Третя перевага. Полив іде практично у кореневу систему. Ми зробили полив з простої каналізаційної труби, вирізали її болгаркою.

До речі, я помітив, що в таких пірамідах швидше все росте. От для прикладу ми посадили поруч в теплиці зелень раніше, а тут пізніше. І в піраміді все одно значно швидше все зійшло.

Виготовити піраміди просто. Каркас – звичайні дошки, збиті докупи. Так ми вирощуємо вже три роки. І дуже задоволені, – написав Михайло Гросуляк”.

 

Опубліковано Михайлом Гросуляком Четвер, 23 квітня 2020 р.

 


Мітки: , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська