Відомий уродженець Тернопільщинии звільнився з впливової посади

Відомий уродженець Тернопільщини Андрій Пишний звільнився з посади голови правління «Ощадбанку».

«3 листопада 2020 року Сергій Наумов приступив до виконання обов’язків голови правління Ощадбанку. Він переміг у відкритому конкурсі на цю посаду, що був проведений раніше цього року. Протягом місяця тривав процес передачі справ від колишнього голови правління Андрія Пишного новому керівнику банку», – повідомили у пресслужбі банківської установи.

«Команда Ощадбанку на чолі з колишнім головою правління перетворила застарілу ощадкасу на одного з лідерів банківського ринку України. Варто подякувати Андрію Пишному за його реформаторські зусилля, які піднесли фінансову установу на новий щабель розвитку, – зазначив голова правління Ощадбанку Сергій Наумов. – На новому етапі розвитку банк буде фокусуватись на подальшому посиленні конкурентоздатності, прибутковості, ефективності та якості обслуговування,  які є необхідними умовами його успішної приватизації».

Відомо, що Андрій Пишний народився 26 жовтня 1974 в с.Доброводи Збаразького району.

Вищу освіту здобув на юридичному факультеті Чернівецького університету.

У 2000 – очолив юридичне управління «Ощадбанку» та переїхав до Києва. 2001 року став директором департаменту правового забезпечення «Ощадбанку»[3].

З 2003 був першим заступником голови «Ощадбанку», у 2007 перейшов до Ради національної безпеки. У 2010 Пишний зосередився на партійному проекті Яценюка «Фронт Змін», де очолив комітет партійного контролю. На парламентських виборах 2012 став заступником керівника штабу «Батьківщини», а в грудні став лідером «групи Яценюка» у фракції «Батьківщини». З 2013 — заступник голови партії ВО «Батьківщина».

26 березня 2014 – став головою правління Ощадбанку.


Джерело | Ощадбанк

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська