Відпочинок на Дністрі

У Добрівлянах Заліщицького району діє комплекс відпочинку “МішиН-СіТі”.

Це не просто рекреаційна зона, а частина системи туризму Тернопільщини, яка межує із заповідником всеукраїнського значення – урочищем «Обіжево». Докладніше в інтерв’ю з господарем комплексу Михайлом Навольським.

-“МішиН-СіТі” – це справа всієї вашої родини. Чому вибрали саме це місце?

Напевно тому, що воно дуже мальовниче. Комплекс розташований в природній западині, де затишок створюють гори з трьох боків. Неподалік протікає річка Дністер. Тут можна щодня милуватися Дністровським каньйоном, який також належить до заповідних місць України. Ця територія прекрасна в усі пори року. У мого батька давно було бажання створити таке унікальне відпочинкове місце. Його натхненницею є мама, допомагають із веденням справи й старша сестра та молодший брат. Ми пишаємося що нам це вдалося. “МішиН-СіТі” функціонує із 2012 року й постійно розвивається.

-Де і як приймаєте гостей?

Наш комплекс – 11 номерів класу «люкс», 3 номери «віп-класу»,  10 4-місних котеджів, бар, а також ресторан на 250 осіб. Є всі зручності та вільний доступ до інтернету. Влітку працює сезонний басейн, на території комплексу є чимале озеро. Локаційно ми розміщені дуже зручно: можна з’їхати кілька кілометрів із траси «Тернопіль-Чернівці» чи півкілометра з місцевої дороги і ви вже у нас.

-Хто приїжджає до “МішиН-СіТі” найчастіше?

Найчастіше до нас приїжджають гості з Тернопільщини і центральної України. Часто їдуть малими й великими компаніями, сім’ями й родинами. Це люди різного віку. Хтось лише переночувати, хтось залишається на кілька днів. Буває, що бронюють на місяць і довше. Якось знімали увесь комплекс на кілька днів.

-Моніторите відгуки, які залишають в інтернеті після відпочинку? Чимало людей перед поїздкою шукають такі репліки, аби дізнатися, що їх може очікувати?

Так, звісно. Їх нам залишають на сайті, пишуть у фейсбуку, присилають на електронну пошту. Зачитаю лише кілька… «Святкували зустріч однокурсників. Дуже гарне місце, шикарний ресторан, надзвичайно привітні господарі. Персонал привітний, уважний, доброзичливий. Процвітання Вам і хороших клієнтів. Нам все дуже сподобалося» – це залишила пані Неля. Ось ще один від Марії: «Відпочивали в День закоханих – чоловік зробив сюрприз. Вражена інтер’єром, все прекрасно, кухня смачна». Також на барі й у ресторані є спеціальні книжки, де можна залишити свої враження про перебування.

Якщо характеризувати загалом, то з 10-ти відгуків, 1 – в книжці, решта – в інтернеті. Нам важлива така комунікація і ми чекаємо на відгуки наших гостей. Це зворотній зв’язок, який важливий не лише в компліментарному плані. Завдяки йому ми можемо усувати якісь помилки чи додатково реагувати на бажання клієнтів.

-Основна ваша спеціалізація – це готельний бізнес?

Ні, чому? У нас можна не лише відпочити. В “МішиН-СіТі” проводять весілля, організовують корпоративи. Кілька років тому на території нашого комплексу знімали один із 600-х випусків телепрограми «Караоке на майдані». У 2019-му у нас відбувся пленер художників, в якому взяли участь 17 митців з різних куточків України. Якщо люди хочуть не лише відпочити, а й побачити місцеві пам’ятки природи чи архітектури, ми надаємо контакти тутешніх екскурсоводів і туроператорів. Неподалік є урочище «Червоне», Джуринський водоспад і руїни Червоногородського замку. Можна поїхати до Заліщиків і подивитися на панораму міста згори. Ми працюємо без вихідних – 24/7. Житло можна бронювати онлайн, безпосередньо на ресепшені чи за дзвінком.

-Як би ви охарактеризували свій комплекс і те, заради чого він створений?

Це особливе місце. Його треба відчути. Ми намагаємося поєднати природну красу й давні гостинні традиції.

(За матеріалами газети “Голос України”).

Фото з сайту відпочинкового комплексу.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська