Відповідальність за роботу навчального закладу в умовах посиленого карантину несуть їх керівники, – Ольга Хома

Про це сьогодні під час брифінгу заявила начальниця управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Хома.
За словами очільниці освіти, заклади загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, які знаходяться у червоній зоні епіднебезпеки, повинні працювати дистанційно, а їх відвідування здобувачами освіти заборонено.
Якщо ж заклад ігнорує карантинні заходи і продовжує надавати освітню послугу, то відповідальність за це несе директор.
«Мені шкода керівників навчальних закладів, які опинилися в такій ситуації. Батьки приводять дітей до школи, бо не мають куди їх діти. Я також розумію керівників, які виконують рішення місцевої комісії ТЕБ та НС, де вказано, що вони мають забезпечити роботу навчальних закладів. Але хочу наголосити: ми маємо рішення державної комісії ТЕБ та НС і кожен з нас повинен керуватися, в першу чергу, ним», – додає Ольга Хома.
Правоохоронці вже провели з керівниками освітніх закладів роз’яснювальну роботу та попередили про можливу кримінальну відповідальність за недотримання карантинних заходів.
Крім того, правоохоронці ініціюють проведення позачергового засідання місцевої комісії ТЕБ та НС, аби донести цю інформацію до представників комісії.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська