Відзначено найкращих учасників відеоконкурсу «Спортивне літо»

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» підвів підсумки відеоконкурсу «Спортивне літо», який тривав з 10 червня до 31 серпня 2020 року. Про свої спортивні досягнення під час канікул та відпусток у відео-форматі розповіли двадцять шанувальників спорту та фізичної культури з усієї області. Як повідомили організатори, всі роботи відображають активний спосіб життя у літній період, людей різного віку – від наймолодшого до старшого.

Переможці та призери конкурсу визначалися за результатами голосування на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у соціальній мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/sport.dlia.vsih/). Для того, щоб проголосувати, потрібно було до 1 вересня поставити своє вподобання (лайк) до відеоролика.

В результаті найбільше голосів отримало відео, яке надіслала Анна Чикірда (м.Тернопіль). На другому місці діти дошкільного навчального закладу №6 «Чебурашка» із міста Чорткова. Третьою стала Аліна Нижегородова з Тернополя та її відео про спортивне водне літо.

Ще одну трійку призерів, за умовами проведення відеоконкурсу, визначило журі. До цього списку увійшли Криницька Злата та Шлюсар Яна (м. Хоростків), Серба Тарас (смт. Великі Бірки Тернопільський район), Сигіль Наталія (с. Яблунів, Гусятинський район).

Переможці та призери обласного відеоконкурсу «Спортивне літо» нагороджені медалями та подарунками з логотипом «Спорт для всіх», а всім учасникам відеоконкурсу надіслано відзнаки, сувенірну та нагородну атрибутику з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська