Віктор Овчарук: “Увесь депутатський корпус обласної ради низько схиляє голови перед усіма, хто пішов в ядерний вогонь”

Світанок 26 квітня 1986 року увійшов у світову історію найбільшою техногенною катастрофою, що сталася на Чорнобильській атомній електростанції. 

34 роки минає з того часу, коли життєпис України поділився на два періоди – до і після ядерного апокаліпсису. Він став для усього світу пересторогою, болем та трагедією, наслідки якої осягнути неможливо.

“Невидима чорнобильська хмара позначила своєю міткою  землі багатьох держав. Та найбільше постраждала Україна. Радіаційне ураження території,  мільйони потерпілих від катастрофи, десятки тисяч померлих, понівечене здоров’я, зростання онкозахворювань, покинуті міста та села – це результат Чорнобильської трагедії, що стала символом людської безпечності.Масштаби трагедії могли бути ще більшими – та мужність і самопожертва сотні тисяч ліквідаторів наслідків аварії зупинили ланцюгову реакцію смерті. Серед тих, хто пройшов через чорнобильське горнило і тисячі мешканців Тернопільщини”, – йдеться у зверненні голови обласної ради Віктора Овчарука до краян. – Тернопільська обласна рада, увесь депутатський корпус низько схиляють голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь. Вклоняємося тим, хто жертовно віддав своє життя чи здоров’я, виконавши найвищий обов`язок перед рідною землею та кожним своїм співвітчизником. Низький уклін та глибока вдячність усім, хто боровся з чорнобильським смерчем. Вічна пам’ять тим, чиє життя забрала Чорнобильська трагедія”.


Мітки: , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська