Віктор Устенко привітав Митрополита Василія Семенюка з тезоіменинами

Напередодні свята Василія Великого заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Устенко привітав архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка з тезоіменинами.

«Глибока віра, працьовитість, жертовність і патріотизм – це ті головні риси, якими Господь наділив Вас, і які є головною рушійною силою Вашого життя, – зазначив Віктор Устенко. – Весь Ваш життєвий шлях присвячений благородному служінню людям. Ваше архіпастирське служіння, спрямоване на духовне очищення, виховання молоді, зміцнення моральних засад у родині, заслужили високу оцінку і визнання людей. Упевнений, що добра і активна співпраця, взаєморозуміння світської і духовної влади дозволить продовжити добрі справи з відродження нашої країни, морального та патріотичного виховання українців».

Віктор Устенко наголосив, що архиєпископа і митропролита  не випадково називають будівничим християнської віри. Адже завдяки його сприянню та молитві ми сьогодні маємо Марійський духовний центр у Зарваниці, до якого щороку приїжджають мільйони вірних з України та світу.

Заступник голови ОДА побажав митрополиту міцного духовного здоров’я, сили й наснаги у подальшому служінні Богу та українському народові за прикладом свого небесного покровителя


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська