Вірші Шевченка планують читати в одному з храмів Тернополя

У Тернополі 8 березня у Церкві Зарваницької Божої Матері організовують конкурс читців поезії Тараса Шевченка.

Про це у фейсбуку повідомив тернополянин Григорій Жук https://www.facebook.com/profile.php?id=100005125247550  За його словами, роблять це аби популяризувати твори класика української літератури. Вікова категорія учасників необмежена. Початок заходу — після третьої Божественної Літургії.

“Ніхто не вимагає і не вимагатиме знання поезії напам’ять! Виберіть з «Кобзаря» ВАШУ улюблену поезію, перепишіть на аркуш паперу – і прочитайте. Головне, — щоб у храмі прозвучало поетичне слово нашого Пророка! АДЖЕ «КОБЗАР» — ЦЕ ДРУГА БІБЛІЯ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ. Розгортаєш, і: «Ну що б, здавалося, слова… Слова та голос — більш нічого. А серце б’ється – ожива, як їх почуєш…». Я свого часу знав напам’ять половину «Кобзаря”, але тепер бачу, що окремі рядки з віршів також забуваються, переплутуються, тож змушений буду час від часу підглядати в текст. ВИ повинні будете мені вибачити.
ЧЕКАЄМО І СПОДІВАЄМОСЬ!”, – написав у своєму пості Григорій Жук.

Фото зі сторінки Г. Жука в фейсбуку.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська