Володимир Труш: На Тернопільщині проблем із постачанням газу – немає

Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш прокоментував на своїй сторінці в facebook ситуацію щодо постачання газу в області.

“Днями відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Прийняте на ньому рішення дасть змогу пришвидшити підписання договорів на постачання газу за ціною, яку закріпили у Меморандумі про тарифи, ініційованому Президентом”,  – йдеться у повідомленні.

Він також додав, що відповідно до меморандуму, у цьому опалювальному сезоні ціна на газ для більшості населення складе менш ніж 8 грн за кубічний метр. Тобто залишиться на рівні тогорічної ціни.

“В області 1296 котелень готові до роботи. Частина з них уже запущені. Для стабільного проходження зими в підземних газових сховищах накопичено достатньо блакитного палива. Попри те, що ціни на газ на ринку постійно ростуть, держава всіма способами допомагає місцевому самоврядуванню подолати цю кризу. Разом ми, однозначно, впораємося”,- додав Володимир Труш.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська