Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Всеукраїнська проща родин загиблих військовослужбовців відбулася у каплиці-пантеоні Героям АТО, що в селі Лішня

Упродовж трьох днів на Кременеччині вшановували пам’ять загиблих військовослужбовців – учасників АТО, ООС. На прощу до Лішні прибули родини загиблих, військовослужбовців, побратими, ветерани із 18 областей.

Сьогодні, 7 серпня, у день Успіння святої праведної Анни відбулося  богослужіння та освячення фігури святої Анни, яке провів архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.  Владика зазначив, що Українська держава є сильною і повинна відстояти свою незалежність,  посісти гідне місце серед інших народів: «Наші захисники віддали свої життя, щоб завдяки їхній жертві українська держава росла і міцніла».

Виступаючи перед паломниками, голова обласної ради Віктор Овчарук наголосив на тому, що невелике село Лішня, що у нас на  Тернопіллі,  вже стало епіцентром національного вшанування пам’яті воїнів, які загинули в російсько-українській війні, що жертва наших героїв була немарна, адже вони загинули за те, щоб ми мали свою державу, мову та віру. «Тут, на цьому священному для кожного українця місці – біля  каплички-пантеону героїв, на стінах якої встановлюють гранітні плити з іменами всіх полеглих у російсько-українській війні, ми схиляємо голови перед ними, дякуємо батькам та рідним, котрі виростили таких лицарів духу. Тут буде духовний центр для родин загиблих військовослужбовців і ветеранів бойових дій. Це – не лише пам’ятний знак, а насамперед живе місце для молитви та постійного спілкування з тими, хто відійшов», – сказав Віктор Овчарук, а також подякував Владиці Нестору і протоієрею Андрію за ініціативу створення меморіалу.

«Перш за все захід покликаний об’єднати та надати духовну підтримку матерям, батькам, дружинам, дітям та загалом родинам загиблих. Для них важливо, аби наших спільних захисників пам’ятали», – сказав організатор протоієрей Андрій Любунь.

012

45689


Джерело | Тернопільська обласна рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська