“Встановити мораторій на всі нові проекти ГЕС”, – заявив активіст з Тернопільщини (фото)

Турист,  мандрівник та активіст з Тернопільщини Борис Гора розповів про візит активістів на місцеві ГЕС та висловив своє бачення щодо даної проблеми.

“В суботу була нагода приєднатись в Мишковичах до екоактивістів, небайдужих проти ГЕСів.
Пару висновків.
Моя позиція: мораторій на всі нові проекти ГЕСів, річки мають бути вільні, береги по рельєфу вліво-вправо також не забудовуватись, заплави також, по можливости демонтаж гребель, відновлення боліт, де проводили меліорацію, засадження-заліснення, не забруднення й чистка сміттєзвалищ, поновлення очисних споруд з сіл-міст-містечок.
Вдячний @Громадська організація “Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля”, її учасникам і координатору Андрій Об’єщик за ведення контролю, інформуванню, приділення свого часу і ресурсів на вирішення питання. Вдячний всім, хто долучився на цю акцію, особливо свідомим місцевим, журналістам також за висвітлення ситуації.
Держ екооргани такі, як екоінспекція, екоуправління і водні ресурси мали б ті питання ініціювати і вирішувати, при потребі, долучати громадськість. Але їх не було, тому й довіра в мене до них хренова – Нитка РоманТарас Капуста, і Сінгалевич Орест (пора на пенсію вже).
Мусора. Нагнали два буса й 5-6 легкових, не менше, 15-20 було в формі, не менше, були ще, курва, з автоматами – ви шо, Олександр Богомол, й@бнулись, чи їб@нулись? Побачили злочинців? Готові кидатись своїми шавками? Нема чим зайнятись? Давно падли горіли? Нема куди гроші дівати? Тримайте Сашко, своїх песиків і сучок подалі – лиш рипніться, і люди готові вам “віддячити”. Це не погроза, а реальна ситуація, якшо не доганяєте. Працюйте на зміни пріоритетів, а не тупо виконувати захищати злочинні закони й накази. Ми вибір вже зробили не заради вигоди особистої.
Щодо того власника й подібних – не олігархи, типу ахметова-фірташа, але й далеко не бідні. Спокусились з 13 року на “зелений тариф” яника-зека і клюєва, й намагаються маніпулювати законами, аби десь впхатись на річки й насрати тими греблями. Та й з держб’юджету викачувати собі гроші по екотарифах. Не вірю в законні методи боротьби з ними, при тих законах і прокурорсько-суддівських продажних органах.
Гуртуймось, інформуймо й підсилюємо один одного – не бачу іншого виходу. Зв’язок через космос, – Борис Гора”.

В суботу була нагода приєднатись в Мишковичах до екоактивістів, небайдужих проти ГЕСів. Пару висновків.Моя позиція:…

Опубліковано Борисом Горою Субота, 20 червня 2020 р.


Мітки: , , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська