Виготовляв документи про інвалідність: у Тернополі судитимуть директора благодійного фонду

Затримали директора благодійного фонду з Тернополя, який за 10 тисяч доларів обіцяв виготовити документи про інвалідність та вплинути на членів медико-соціальної експертної комісії.

Директор фонду пропонував чоловікам призовного віку оформлення документів про наявність другої групи інвалідності та легального виїзду за кордон.

“Він запевняв, що може вплинути на службових осіб лікарської комісії, щоб ті офіційно визнали чоловіка інвалідом другої категорії. Водночас схема передбачала оформлення документів без фактичного проходження чоловіками медкомісій у закладах охорони здоров’я”, — про це повідомили на сайті управління Національної поліції в Тернопільській області.

Правоохоронці оголосили тернополянину про підозру за частиною 3 статті 369-2 ККУ — зловживання впливом. Ця стаття передбачає покарання до 8 років позбавлення волі. Директору фонду обрали запобіжний захід — тримання під вартою.


Мітки:

Джерело | Газета

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська