Виграли авто? Як не потрапити у паску аферистів

Повідомлення про  виграш іномарки отримав вже не один мешканець області. Люди радіють нечуваній удачі та, не пересвідчившись ані в достовірності, ані в законності акції, поспішають пересилати гроші на рахунки. Як результат, поповнюють список жертв шахрайства.
Одне із таких смс про шалений виграш отримав мешканець Тернопільського району. Усі подробиці чоловікові пропонували дізнатись номером телефону вказаний в повідомленні.  В удачу чоловік повірив. Зателефонував до представника акції та дізнався: щоб отримати довгоочікуваний подарунок, чоловіка попросили заплатити певний процент від вартості новенької іномарки  “Шкода” за  послуги перевезення та оформлення документів, – йдеться у повідомленні відділу комунікації поліції Тернопільської області.
Потерпілий, усе ще окрилений радістю від виграшу, одразу подався до терміналу. Чоловік перерахував 22 тисячі гривень на невідомий рахунок. Став чекати повідомлення, не підозрюючи що вже став жертвою шахрайства. Однак дива не сталося: автомобіля мешканець району та і не дочекався, а гроші пропали. Довелося йти в поліцію.
Правоохоронці вкотре застерігають краян не довіряти сумнівним повідомленням про виграш. Не поспішайте переходити за посиланнями, набирати коди, відправляти смс, переводити гроші на рахунки, повідомляти особисті дані банківських карток. Ретельно перевіряйте отриману інформацію. Шахраї створюють фейкові сайти, з посиланням на автомобільні бренди, часто люди вірять невідомим, лише зайшовши на такий портал. Тому будьте обачними, не вірте у фантастичні безкоштовні сири у мишоловці, – радять тернопільські правоохоронці.
Якщо ж ви все ж стали жертвою шахрайства, негайно телефонуйте 102.

Фото з відкритих джерел.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська