Випускницю Тернопільського університету призначено в.о. голови Державної судової адміністрації

Вища рада правосуддя призначила Людмилу Гізатуліну виконувачкою обов’язків Голови Державної судової адміністрації України.

Відомо, що посадовець у навчалася в Тернопільському фінансовому інституті (тепер – Західноукраїнський національний університет).

У зв’язку із звільненням Зеновія Холоднюка з посади Голови ДСА України виникла необхідність тимчасово покласти виконання обов’язків за вакантною посадою Голови ДСА України на одного із заступників.

«Вища рада правосуддя вирішила покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку Голови Державної судової адміністрації України, але не довше ніж до 3 лютого 2021 року, виконання обов’язків Голови ДСА України на заступника Голови ДСА України Гізатуліну Людмилу Василівну», – повідомили у пресслужбі ВРП.

Людмила Гізатуліна народилася в с.Тязів Галицького району Івано-Франківської області.

У 1989 р. закінчила Тернопільський фінансово-економічний інститут за спеціальністю «фінанси і кредит».

Трудову діяльність розпочала на посаді старшого ревізор-інспектора Черкаського райфінвідділу виконкому Черкаської районної ради народних депутатів.

Протягом 1996—2014 рр. займала різні посади у системі Державної казначейської служби.

З червня 2014-го — заступник голови Державної судової адміністрації.

Заслужений економіст України.


Джерело | Вища рада правосуддя

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська