Випускники з Тернополя пройдуть пішою ходою через усе місто

31 липня випускники Тернополя пройдуть пішою ходою через усе місто.

Про це у фейсбуці повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

“Ситуація в країні залишається складною. Зважаючи на карантин, ми змушені приймати складні рішення, які часто викликають дискусію. Не було однозначним і рішення щодо проведення свята для випускників у Тернополі. На свято випускника тернопільські одинадцятикласники чекали увесь рік. Дівчата шили сукні, а хлопці обирали костюми. Для багатьох ця подія — дуже важлива”, – йдеться у пості Сергія Надала.

Також він зазначає, що отримав чимало звернень від тернопільських випускників та їхніх батьки із проханням провести випускний.

“Ми не могли залишити дітей без останнього шкільного свята. Я дуже хотів, щоб Тернопіль і в цей високосний та особливо складний рік побачив нашу гордість, нашу красу, наших випускників. 31 липня випускники пройдуть пішою ходою через усе місто. Прошу Вас не забувати про дотриманням карантинних вимог: маскового режиму та дистанції 1,5 м між учасниками ходи”, – наголосив міський голова Тернополя.

Вручення атестатів, грамот і нагород планують провести на центральному стадіоні.

На разі в міській раді розробляють детальний план, як в умовах адаптивного карантину забезпечити максимальний захист учасників ходи. 

Як повідомляла “обласТь”, ВИПУСКНИКИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ОТРИМАЛИ МАКСИМАЛЬНІ БАЛИ ЗА ЗНО


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська