Визначили нові зони епідситуації: де опинився Тернопіль

Через загрозливу ситуацію із поширення коронавірусної хвороби та недостатні темпи вакцинації, ще два регіони потрапили у “червону” зону.

Як повідомили у МОЗ, йдеться про Рівненську та Миколаївську області. Карантин у цих регіонах посилять з 26 жовтня.

Таке рішення ухвалили під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 23 жовтня.

У областях, які потрапили в “червону” зону, забороняється: робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос, робота ТРЦ та інших розважальних закладів – кінотеатрів, театрів, робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл, робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів.

Також при червоному рівні не можна проводити масові заходи, окрім офіційних спортивних і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів. Крім того, забороняється робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, а також проведення кіно- та відеозйомки.

Вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників, організаторів та відвідувачів закладів і заходів будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат.

Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на червоному рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил. Водночас місцева влада може ухвалювати додаткові заходи щодо посилення протиепідемічних правил в регіоні.

Рішення щодо скасування червоного рівня ухвалюється Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі досягнення регіоном показників, які характеризують відсутність ознак, які б відповідали вказаному рівню.

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська