Як працюватимуть центри вакцинації у Тернополі цього тижня

На Тернопільщині збільшується кількість людей, які інфікувалися коронавірусом.

Росте не лише число нових підтверджених випадків захворювання, а й госпіталізацій, інформують в міськраді.

Саме тому медики закликають тернополян вакцинуватись проти COVID-19.

Цього тижня зробити щеплення у Тернополі можна у п’яти Центрах масової вакцинації населення та пунктах щеплення: в Центрі дозвілля і молодіжних ім. Довженка на просп. Злуки, в “Епіцентрі” та “Подолянах”, в Тернопільському лікувально-діагностичному центрі на Руській та в пункті на Шпитальній, 7. (Графік роботи та адреси додаємо нижче).

Станом на ранок 15 вересня у Тернопільській області вакцинували 245 тис. 134 мешканця: першою дозою 135 тис. 258, другою – 109 тис. 876.

Довідково. Вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Зараз щепитися проти COVID-19 можуть усі охочі віком від 18 років. Більше дізнатися про щеплення від коронавірусу можна на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Нагадаємо, що за даними МОЗ, вакцинація знижує ризик тяжкого перебігу коронавірусу в 15 разів.

Також “Тернополяни” писали, що експерти констатують початок спалаху COVID-19 в Україні, Тернопільщина – у зоні найбільшого ризику. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прогнозує введення в Україні “жовтої” зони найближчим часом.

За територіальним принципом спостерігаються високі темпи зростання нових випадків у Чернівецькій, Волинській, Львівській і Тернопільській областях. Також у цих регіонах швидко зростає завантаженість ліжок із киснем, а кількість госпіталізацій за тиждень збільшилась на 60%.

Крім того, ми повідомляли, що в Україні змінили карантинні норми. Відтепер не всі обмеження “жовтої” і “червоної” зон стосуватимуться вакцинованих людей, що мають COVID-сертифікати.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська